Facebook

Sneeboer tuingereedschap naar Kenia

Familiebedrijf Sneeboer produceert hoge kwaliteit, hand-gesmeed tuingereedschap van roestvast staal. En ons team in Kenia kan voortaan met dit gereedschap aan de slag!

‘Tools for life – and generations to come’: dat is de slogan van Sneeboer. En die geldt niet alleen voor Nederlandse generaties. Ook de kinderen in de Kenia kunnen nu met Sneeboer-tools de tuin in. De producten die de hoge kwaliteitseisen van het bedrijf niet halen, worden namelijk voortaan gedoneerd aan onze school in Kenia. Een mooie deal!

De producten kunnen niet verkocht worden, maar zijn uiteraard nog steeds geschikt om mee te werken. En dat betekent dat de docenten, de tuinman en de kinderen voortaan met echt goed spul de tuin in kunnen. Wilma Peelen, mede-eigenaar van Sneeboer: “Wij voelen ons maatschappelijk zeer betrokken bij dit soort projecten en Foodvillage lijkt ons een prachtig platform om onze gereedschappen te kunnen delen met Kenia.”

Ook een donatie doen en onze school een stap verder brengen? Kijk hier hoe!